Hakkımızda

Donanım Teknoloji

Hakkımızda

Kurulduğu zamandan bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden Donanım Teknoloji, dönemin gelişimine ve teknolojik faaliyetlere uyum sağlamaktadır. Geleneksel destek hizmetlerinin dijitale dönüşmesi açısından önemli adımlar atarak ilerlediği bilinmektedir. Özellikle sahip olduğu yüksek bilgi birikimi ve tecrübe avantajlarıyla başarı standartlarıyla bir araya gelmektedir. Yeni nesil teknoloji adımlarının, firmaların faaliyetlerine uyumlu olmasında etkili adımlar atmaktadır. Barındırdığı vizyon ve misyon değerleri sayesinde firmaların birçok aşamada basit ve verimli değişimlerle buluşmasını sağlamaktadır.

Günden güne daha iyi bir kapasiteye sahip olan Donanım Teknoloji, toplamda otuz iki uzman personelle hizmetlerini devam ettirmektedir. Şimdilerde ülkenin önde gelen Netsis kurumsal iş ortaklarından biri olarak tanınırken ülkenin en iyilerinden biri olma hedefiyle ilerlemektedir. Firmaların çalışmalarına sürekli olarak destek sağladığı gibi proje bazı çalışmalarınızda da hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkündür. Sahip olduğu değerler, müşteri memnuniyeti beklentilerini öne çıkarmaktadır. Pek çok firmalarının taleplerinin sağlanması, sektöründe önde gelenlerden biri olması konusunda etkisinin olduğu bilinmektedir. 

Firmaların çalışmaları sırasında teknolojiyle uyumluluk sadece sektörel gelişimi değil, şirket içerisindeki işleyişin kalitesini de etkilemektedir. Çalışmaların çok daha başarılı şekilde devam etmesi, pek çok avantajla bir araya gelinmesi gibi fırsatları var etmektedir. Bu kısımda da Donanım Teknolojisi ayrıcalıkları, güncel olarak sunduğu ürün ve hizmetlerle farkını ortaya koymaktadır. e-Çözümler, üretim izleme faaliyetleri, personel yönetim sistemleri gibi seçeneklerin var olduğu bilinmektedir. Müşteri ilişkileri yönetimi, saha satış uygulamaları gibi ürünlerle firma faaliyetlerinin başarısını ciddi oranla etkilemektedir. Yalnıza şirket içi çalışmalarda değil, çalışanların bireysel kapasitesinde ve verimliliğinde de büyük bir etkisinin olduğu anlaşılmaktadır. 

Dört Yıldızlı Altın Bayi; Donanım Teknoloji 

Farklı pek çok firmanın beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap veren, teknolojiyi yakından takip eden Donanım teknoloji, en iyi hizmet standartlarına sahiptir. Sahip olduğu uzman personellerle çalışmalarına devam ederken uzmanlık seviyesini de günden güne arttırmaktadır. Çalışmaları sırasında temel hedeflerinden birisi teknolojinin çok daha ilerisine taşınmakken bir diğeri de uzman personel sayısını arttırmaya devam etmektedir. 

Şimdilerde Denizli merkezde ve Bursa’da şubesi bulunmakta olan Donanım Teknoloji aynı zamanda otuzdan farklı ilde de hizmet vermektedir. Dijital dönüşüm projeleri kapsamında kesintisiz bir hizmet ve üst düzey kalite fırsatlarıyla bir araya gelmenizi sağlamaktadır. Gelecek hedefleri arasında İstanbul başta olacak şekilde yeni şubeler açma hedefi bulunmaktadır. 2022 yılında Logo tarafınca Dört Yıldızlı Altın Bayi ünvanı kazanmıştır. Bu unvan da aslında Donanım Teknoloji bünyesinde kalitenin, cironun, müşteri memnuniyetinin ve daha birçok seçeneğin yüksek seviyede olduğunu yansıtmaktadır. Kurumsal kimlikle uyumluluğu bulunan Donanım Teknoloji, proje uygulamalarında yüksek başarıyla anılmaktadır. Bundan ötürü pek çok şirketin sahip olduğu başarının temellerinde imzası bulunmaktadır. Başarılı firmaların iş ortaklığını üstlenen Donanım Teknoloji, performans kriterlerinin yerine getirilmesinde önemli bir role sahiptir. 

Şimdilerde günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını en iyi şekilde kullanmayı hedeflemektedir. Bu süreç içerisinde dijital dönüşüm süreçlerinde mükemmelle buluşmak temel noktalardan biri olarak görülmektedir. Var olan hedeflerle beraber çalışmaların sürdürülmesi, sizlere daha iyi bir hizmet sunulması gibi amaçlar bulunmaktadır. Bundan ötürü sürekli olarak gelişime odaklanan Donanım Teknoloji, kendi bünyesindeki ilerlemeyi çok net bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır. 

Donanım Teknoloji Yeni Nesil Teknoloji Firması 

Ülke çapında önemli adımlar atan, birçok başarılı projenin altında imzası bulunan Donanım Teknoloji, faaliyetlerini globale taşımayı amaçlamaktadır. Sahip olduğu küresel yetenek, etkin ve başarılı bir teknoloji firması olmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu vizyon, çıktığı yolda sürece odaklı ve kıymetli değerlerin var olmasını kolaylaştırmıştır. Sektörün gerçeklerine odaklı, genç ve yenilikçi bir kadroyla hizmetlerine devam eden Donanım Teknoloji, farklı sektörler için çok çeşitli süreçlerle bir aradadır. Sahip olduğu süreçlerdeki güncellemeler ve yazılımlarda geliştirilen yeniliklerle firmalara etkin bir çözüm ortaklığı sağlamaktadır. 

Donanım Teknoloji faaliyetlerinde temel hedef, dijital dönüşüme katılmak isteyen firmaların beklentilerini gerçeğe dönüştürmektir. Şirketin rekabet ortamında öne çıkabilmeleri, etkin çözümlerle buluşmaları gibi amaçlar var edilmektedir. Çözümler oluşturulmadan önce şirket kültürünün seçilmesi, süreçle ilgili yönetim detaylarının incelenmesi gibi birçok detay yer almaktadır. Yapılan analizlerle beraber etkin bir portföy oluşturulması, bütçeye uygun olan faaliyetlerin sürdürülmesi de mümkündür. Donanım Teknoloji ayrıcalıklarıyla beraber şirket işleyişinde daha hızlı ve verimli süreçlerle buluşulmaktadır. Kullanıcıların daha kolay bir şekilde kullanabilecekleri teknolojik çözümler oluşturulmaktadır. 

Donanım Teknoloji kalitesiyle var olan tüm çözümleri tek bir platformda bir araya getirmektedir. Bu sayede yeni dönemde, çalışmalarınızın hepsinin bulunduğunuz konumdan bağımsız olarak devam ettirilmesini sağlar. Firma bünyesinde hizmetlerinde uzman olmasının yanında birçok projede de başarılı sonuçlar aldığı görülmektedir. Sunduğu danışmanlık hizmetlerini alanında uzman olan ekiplerle vermektedir. Farklı meslek dallarından olan Donanım Teknoloji ekibiyle hem yazılım hem de endüstriyel çözümleri bir araya getirir. Bu sayede şirket ihtiyaçlarının daha iyi karşılanmasını sağlıyor, süreç içerisinde sizin için faydalı olacak katkıların ne olduğuna odaklanır.

Şirketlerin gelişim süreçlerine uyumlu olan projelerin tümünde teknolojiyi, operasyon süreçleriyle bağdaştırmaktadır. Bu kısımda operasyon süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi, yeni iş modellerinin ortaya çıkarılması ve yeni pazarlara açılabilme gibi fırsatları bir araya getirmektedir. Firmanın kendi sektöründeki gelişimi ve müşterileriyle arasındaki etkileşimi güçlendirmesi konusunda da etkin bir role sahiptir. Sorunların çözümünde yeni yollar düşünerek, yenilikçi ve etkili bir hizmetle karşınızdadır.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?