Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

İş dünyamızda Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) olarak bilinen yazılım çözümleri; günümüzde daha da genişleyerek Dijital Dönüşüm iş süreçleri olarak isimlendirilmeye başlandı. Dijital dönüşeme kaynak ayıran, bu konuda istekli ve ısrarlı davranan işletmeler, sürdürülebilir büyümesini ve sektörde ki varlığını korumaya devam ediyor.

Şirket olarak işletmelerin bu ihtiyaçlarının giderilmesi hedefiyle 2008 yılında 2 kişi ile çıktığımız bu yolculukta zamanla ekip sayımızı kademeli olarak arttırdık. Önce ilimizde sonra çevre illeri de içine alacak şekilde genişlememiz ve büyümemiz bu günlere ulaştı.  

Önce alışılagelmiş destek hizmetleri süreçleriyle yolumuza başladık.  Ancak;  2015 yılından itibaren aşamalı olarak bu sistemi dönüştürmeyi, daha verimli iş modeline taşımayı başardık.

Klasik destek yöntemlerinde mevcut sorunlar gideriliyor, ancak sizlerin ana ihtiyaçlarına odaklanmak için gerekli zaman oluşmuyordu. Bu ve buna benzer durumların ortaya çıkardığı sorunları aşmak için, günlük Netsis Temelset ve e-çözüm süreçlerini içeren destek hizmetlerimiz ile Proje bazlı destek süreçlerini bir birinden ayırdık. Bu sayede sizlerin dijital dönüşüm, verimlilik, üretim ve maliyet unsurlarını kapsayan konulara daha fazla zaman ayıracak birimi oluşturmayı başardık.

Çıktığımız bu yolculukta, logo yazılımdan aldığımız güçle, 25 kişilik uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Bu personel sayı bizleri bölgenin en büyük kadrosuna sahip  Netsis Kurumsal İş ortağı yaparken, önümüzdeki 4 yıllık plan dahilinde 50 kişilik bir ekiple ülkemizin en büyük Netsis Kurumsal İş Ortaklarından biri olma hayalimizi gerçekleştireceğimize olan inancımızı arttırıyor.

Bugün; Netsis Temelset, e-çözümler, üretim, üretim izleme, maliyet muhasebesi ve bütçe modülü uygulamaları ile günümüzün en çok tercih edilen Müşteri ilişkileri yönetim yazılımı ( CRM ), İş akış onay süreç yönetimi yazılımı ( FLOW ), üretimle entegre depo yönetimi ( WMS ), uçtan uca tüm personel yönetim sistemlerini karşılayan J-HR, saha satış uygulaması ( MOBILE SALES ) ve tüm bu ürünlerin analizini, raporlamasını sağlayan LOGO insight ( LOGO MİND ) ürünlerinin her biri için kendi bünyemizde uzman arkadaşlarımız bulunuyor. Her ay alınan düzenli eğitimlerle onların uzmanlık seviyelerinin artması sizlerle olan güven bağımızı daha da güçlendiriyor.

Denizli merkez ve Bursa şubemiz ile 2022 yılı itibariyle 280+ müşterimizde ve 30+ farklı ilde Dijital Dönüşüm projelerimiz devam ediyor. 4 yıllık plan dâhilinde İstanbul başta olmak üzere 2 yeni şubemizi devreye alıyor olacağız.

Şirketimiz; Logo tarafından geçen yıl devreye alınan; kalite uyumu, sertifikalı personel sayısı, ciro, müşteri memnuniyeti, proje uygulama başarısı ve kurumsal kimlik uyumluluğu gibi bir çok performans kriterini göz önüne alınması mümkün olan 4 Yıldızlı Altın Bayi unvanına sahiptir. Logo Yazılım Bayi Bilgisi için tıklayınız

 

Bizler “ Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak en yakın vadede Sizlerin Dijital Dönüşüm Süreçlerinizi Mükemmele Ulaştırmak İstiyoruz.”

Email Telefon İletişim Formu