Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

Donanım Teknoloji FARKLI Hizmet FAYDALI Çözümler sloganı ile 2003 yılından itibaren sürdürdüğü ticaret hayatını birçok başarılı projeler ile taçlandırmıştır.

Alışıla gelmiş Netsis Destek ve Bilişim hizmetlerinin aksine katma değerli ve verimliliği arttırmaya yönelik hizmet üreten Donanım Teknoloji, “Siz farklısınız ve fark yaratıyorsunuz.” sözünü müşterilerinden duymayı alışkanlık haline getirmiş bir Logo Kurumsal İş Ortağı firmasıdır.

Elektrik Elektronik Mühendisleri, Endüstri Mühendisleri ve Bilgisayar Mühendislerinden oluşan uzman kadromuz, Netsis tarafından günümüze kadar çıkarılan tüm dikey çözümlerin eğitimlerini almıştır. Firmamız Entegrasyon, Maliyet, Bütçeleme ve Müşteri İlişkileri alanlarında uzmanlık seviyesinde çözümler sunmaktadır.

600m2 kurumsal ofis ortamında, 30 kişilik alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile destek vermekteyiz. 8 araçlık filomuz ile birlikte müşterilerimize yerinde destek sağlamaktayız. Denizli merkezli firmamız Bursa şubesi ile birlikte 28 ilde destek vermeye devam etmektedir. Hedeflenen ve açılacak olan yeni şubelerimiz ile birlikte destek ağımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Firmamız Yıllık 7 milyon TL ciro elde ederken bunun 3 milyon TL sini sadece hizmet satışlarından elde etmektedir. Bu gün birçok büyük işletmeye Maliyet, Depo, İş Akışı, Üretim ve Bütçe modüllerimiz için Adam/Gün ve yıllık destek hizmetleri sağlamaktadır.

Şirketimizin yıllık cirosunun % 80’lik kısmı NETSİS ürünleri ve buna bağlı hizmetlerden oluşurken, kalan iş gücümüz NETWORK, GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ, BULUT YEDEKLEME ve Teknik Servis hizmetlerinden oluşmaktadır.

Denizli Merkezde bulunan firmamızda personel arayışı sürekli vardır.  Bizlere, kendine güvenen ve yaptığım işte en iyisi ben olurum diyen tüm yenilikçi ruha sahip arkadaşlar iş başvurusu yapabilir.

Email Telefon İletişim Formu